Liana, gimusi 1984, Šiauliuose. Nuo mažens svajojo dainuoti, o klausant muzikos, stengdavosi atkartoti dainų žodžius. Laikui bėgant, Liana mokėsi, tobulėjo, dainuodavo su draugais.


Muzikavimo ir dainavimo pradžią suteikė Lianos tėtis kuris daug laiko skyrė, savo dukrai, mokydamas muzikos prasmės, dainavimo kultūros ir muzikos teorijos. Lianos tėvelis, elektrikas – inžinierius, grojęs kažkada kontrabosu, kuris ypatingai pasižymėjęs gera klausa ir muzikalumu. Tėvo dėka Liana buvo mokoma dainuoti ne tik lietuvių kalba, bet taip pat ir rusų. Matydamas dukros susidomėjimą muzika, jis nupirko reikiamus instrumentus, kompiuterį ir kitus reikmenis, tam kad, dukra galėtų kurti muziką savarankiškai.


Mokykloje, Liana buvo pakviesta muzikos pedagogo, kuris pasiūlė sudalyvauti, įvairiuose visuomeniniuose renginiuose. Tai buvo pradžia, kai Liana pradėjo viešai dainuoti publikai.


Dvyliktoje klasėje Liana buvo pakviesta Šiaulių muzikantų, groti Palangoje kavinėje „Ražė“. Laikui bėgant, dainavo ir koncertavo įvairiuose Lietuvos vietovėse, o švenčių progos buvo įvairios: vestuvės, gimtadieniai, įmonių vakarėliai, krikštynos, teminiai vakarai.


Baigusi vidurinę mokyklą, Liana įstojo į Šiaulių Universitetą, įgijo muzikos pedagogo specialybę.


Šiuo metu Liana dainuoja įvairiomis progomis, viena arba su kitais muzikantais ir atlikėjais.